creditcards
מוקד הזמנות 03-6500848
0
לעגלת הקניות
0.00 

תנאי שירות

תקנון החברה והאתר
אתר המכירה של אמיליס קייק ע.מ.312931280 (להלן "האתר") הינו אתר אינטרנט המנהל חנות וירטואלית.
כל המבצע ו/או מעוניין לבצע רכישה באמצעות האתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.
תהליך הרכישה
על מנת לבצע רכישה יש לחייג למרכז שרות הלקוחות שלנו בטלפון 050-2657450 ולמסור את פרטי מקבל המתנה (שם מלא, טלפון, כתובת מדוייקת), את פרטי המזמין ואת פרטי כרטיס האשראי לחיוב. כמו כן, ניתן לבצע הזמנה דרך האתר על ידי מילוי טופס הזמנה. ההזמנה תאושר לאחר גביית פרטי כרטיס האשראי טלפונית.
תנאי רכישה
רשאי לבצע רכישה כל אדם שהנו מעל גיל 18 וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל.
עם כניסתך לאתר הנך מצהיר/ה שאת/ה מקבל/ת על עצמך את תנאי בשימוש באתר. אם אינך מסכים/ה לתנאים עליך להפסיק להשתמש באתר.
מדיניות החברה
עלות המוצרים וכן המשלוחים יכולים להשתנות מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, המחירים והמשלוחים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה הם המחייבים.
הזמנות יוצאות במשלוחים בשעות הפעילות של החברה אלא אם כן יצוין אחרת.
במקרה ופריט חסר במלאי, אותו פריט יוחלף בפריט שהנו שווה ערך או יתאפשר ללקוח לבטל את העסקה ולקבל את כספו חזרה, לפי בחירת הלקוח.
ביטול עסקה
ניתן לבטל רכישה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). מוצר אשר יוחזר באריזתו המקורית, תוך 14 יום מקבלתו, טרם בוצע בו שימוש כלשהו ובלבד שלא בוצעה עליו התאמה אישית, יזוכה במלוא הסכום בו נרכש. דמי המשלוח לא יוחזרו.
הודעה על ביטול תימסר לחברה בפקס, דוא"ל או דואר.
בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי-התאמה – החזרת המוצר תעשה על חשבון הלקוח, החברה תשיב למזמין את מלוא הכסף ששולם, למעט דמי המשלוח
בעת ביטול עסקה עקב פגם א אי התאמה בין הזמנת המזמין למוצרים שסופקו בפועל – החברה תשיב את מלוא הסכום לצרכן והחזרת המוצר תעשה על חשבון החברה.
לא ניתן לבטל עסקאות בהן נרכשו מוצרים פסידים כגון שוקולד וכו'.
החזרות והחלפות
החלפות
המתנה תוחלף לאחר שתגיע בשלמותה, באריזתה המקורית, טרם בוצע בה שימוש כלשהו וללא כל נזק, אל משרדי האתר, לאחר תיאום עם נציגינו ולא יאוחר מ-14 יום מיום קבלתה. עלויות משלוח באם קיימות יחולו על מחליף המתנה בלבד.
החלפה של המוצרים שהתקבלו תיעשה אך ורק במידה והחבילה לא נפתחה ובתיאום עם מרכז ההזמנות הטלפוני 050-2657450
יש ליצור קשר לתיאום החלפה ולהשיב את המוצר כשהוא סגור לא ניתן להחליף חלקים מהמארז, אלא רק את המארז בשלמותו.
אבטחת האתר
הקלדת פרטים כוזבים הינה עברה פלילית ונגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים.
החברה משאירה לעצמה את הזכות להשתמש בפרטים שימסור הרוכש לצורך ניתוח מידע סטטיסטי. הנתונים לא יתייחסו אישית למבצע הפעולה ולא יזהו אותו.
מוצרים שלא במלאי
במקרה שבוצעה הזמנה לרכישת חבילה המוצגת באתר והתברר כי מוצר מהמוצרים הכלולים בה אזל, יסופק מוצר דומה ושווה ערך למוצר שהוזמן, ככל הניתן בצבעים ו/או בסוג של מוצרים שהוזמן בהזמנה המקורית. אין באפשרותנו להודיע מראש למזמין לגבי השינוי בתכולת החבילה
סודיות

אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג' ולנקוט בכל אמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור בסודיות ככל האפשר מידע אישי אודות הלקוח.
החברה תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים ו/או חדשות של החברה, אלא אם יודיע הרוכש בכתב כי אינו מעוניין בכך
משלוחים
אנו מבצעים שליחויות עלי ידי השליחים לכל חלקי הארץ .
הזמנות שנתקבלו  באיזור גוש דן נשלחות תוך 48 שעות (לא כולל שישי שבת).

לשאר האיזורים המשלוח תסופק תוך 3 ימי עסקים בתיאום עם המקבל/ת.
במידה ומקבל המשלוח אינו בבית ואין אפשרות לתאם איתו מיקום חלופי, יעשה ניסיון נוסף יום למחרת לספק את המשלוח, וזאת ללא תוספת תשלום של עלות משלוח.

***מדיניות המשלוחים באתר מייבאת חלק בלתי נפרד מהתקנון.
שעות אספקת המשלוחים
א-ה: עד השעה 20:00
ימי שישי- אין משלוחים

אחריות

אמיליס קייק רשאית בכל עת להפסיק או לנתק או להגביל את הפעילות באתר, כולה או מקצתה, לרבות לצורך ביצוע פעולות תחזוקה או הקמה ו/או אם תחול טעות בתום לב בהדפסה, בתיאור מוצר ו/או בתנאי המכירה; אין ולא יהיה בכך כדי להטיל על אמיליס קייק אחריות כלשהי.

אמיליס קייק ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יחויבו בגין כל נזק ו/או הוצאה ו/או הפסד ו/או פגיעה, ישירים ו/או עקיפים לרבות בגין עגמת נפש, שייגרמו לגולשים באתר ו/או למחשב שלהם ו/או לכל צד שלישי שהוא עקב ו/או כתוצאה מהשתתפות בפעילות באתר, כניסה לאתר, גלישה באתר או אי היכולת להיכנס ו/או לגלוש באתר ו/או כתוצאה מחשיפה לפגעי מחשב (לרבות וירוסים) במהלך השימוש באתר ו/או כתוצאה מהסתמכות על המידע הכלול באתר ו/או כל חלק ממנו.

אמיליס קייק ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לאתרים המכילים קישור לאתר, לרבות לתכנים המוצגים בהם.